Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter
Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Digitus Gigabit Ethernet Singlemode BiDi Media Converter

Gyártói cikkszám: DN-82123
Garancia: 12 hónap
A termék pillanatnyilag nem elérhető!
Tx1550nm / Rx1310nm, SC connector, up to 20km





^