Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Singlemode Media Converter
Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Singlemode Media Converter

Digitus Gigabit Ethernet PoE+ Singlemode Media Converter

Gyártói cikkszám: DN-82160
Garancia: 12 hónap
A termék pillanatnyilag nem elérhető!
802.3at, 30W, SC connector, up to 20km





^