Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter
Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter

Digitus Gigabit Ethernet Multimode Media Converter

Gyártói cikkszám: DN-82110-1
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén 3-5 munkanap
28 500 Ft
ST connector, 850nm, up to 0.5km





^