Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter
Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter

Digitus Fast Ethernet Singlemode Media Converter

Gyártói cikkszám: DN-82021-1
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén 3-5 munkanap
10 000 Ft
SC connector, 1310nm, up to 20km





^