Találatok száma: 4


Digitus DK-39041-U száloptikás kábel 1 M U-DQ(ZN) BH OS2 Black

Digitus DK-39041-U száloptikás kábel 1 M U-DQ(ZN) BH OS2 Black

OS2, Optikai kábel, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 3-5 munkanap
300 Ft
Digitus DK-2912-02 száloptikás kábel 2 M OS2 Yellow

Digitus DK-2912-02 száloptikás kábel 2 M OS2 Yellow

OS2, Optikai kábel, 2m, Yellow
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 3-5 munkanap
2 600 Ft
Digitus DK-HD2933-01 száloptikás kábel 1 M LC OS2 Yellow

Digitus DK-HD2933-01 száloptikás kábel 1 M LC OS2 Yellow

OS2, Optikai kábel, 1m, Yellow
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 3-5 munkanap
3 500 Ft
Digitus DK-2912-03 száloptikás kábel 3 M ST SC I-VH OS2 Yellow

Digitus DK-2912-03 száloptikás kábel 3 M ST SC I-VH OS2 Yellow

OS2, Optikai kábel, 3m, Yellow
Garancia: 12 hónap
Rendelés esetén: 3-5 munkanap
4 300 Ft
^